Prodej pozemku pro bydlení, Ostrava, 1666 m2

Ostrava, Radvanice

2 240 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 675 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Leady pro poradce

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

BO! reality Vám nabízí ke koupi pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu o výměře 1 666 m² nacházející se v lokalitě Ostrava-Radvanice.

Výhodou polohy pozemku je dojezdová vzdálenost do centra Ostravy do 10 min. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn a kanalizace). Pozemek je kompletně oplocen a má elektrickou bránu. Příjezd k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte kontaktovat našeho odBO!rníka.

BO! s námi rostou příběhy ...

Parametry pozemku

Cena
2 240 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 2. 2024
Adresa
Ostrava, Radvanice
ID
4271
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1666 m2
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Iveta Palochová Kacalová

Iveta Palochová Kacalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Ostravě?

Podobné nemovitosti