Prodej garáže, Frenštát pod Radhoštěm, Školská čtvrť, 22 m2

Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm

540 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 573 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Frenštátu pod Radhoštěm

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Leady pro poradce

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zděné garáže v dobrém stavu na žádaném místě ve Školské čtvrti přímo u bytové zástavby. Volná ihned. V případě zájmu mně neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 646214.

Parametry nemovitosti

Cena
540 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 2. 2024
Adresa
Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm
ID
646828
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
22 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Naděžda Hloušková Srněnská

Naděžda Hloušková Srněnská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Frenštátu pod Radhoštěm?

Podobné nemovitosti