Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Hradec Králové, 1875 m2

Hradec Králové

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Hradci Králové

Informace k pozemku

Pozemek k pronájmu o velikosti 1875 m² na ulici Brněnská je velmi zajímavý svou polohou. Jedná se o podnikatelsky lukrativní místo – velká průjezdnost aut směrem na Brno, velké množství obyvatel kolem. Možné vybudovat na delší období polyfunkční objekt.

Využití pozemku jsou plochy občanského vybavení – komerční.
Hlavní využití: Komerční občanské vybavení (stavby a zařízení pro obchod, administrativu, ubytování, stravování, služby, vědu a výzkum apod.).
Přípustné využití: odstavné a parkovací plochy, manipulační plochy, hromadné garáže pro potřeby a kapacitu staveb komerčního občanského vybavení, čerpací stanice pohonných hmot, stavby a zařízení technické infrastruktur apod. Na pozemku lze tedy v zásadě vybudovat vše, co nebude v rozporu se schváleným ÚR (zpevněné plochy, sítě, apod).

Majitel je ochoten pozemek pronajmout krátkodobě či dlouhodobě (př. 15 let a více).

Sítě na pozemku: voda (na hranici pozemku), elektřina na hranici pozemku (budník je již vybudovaný), kanalizace v komunikaci. K vytápění se nabízí horkovod z Opatovic, nedaleko je výměník.

Provize je měsíční nájemné. K dalším informacím jsem Vám ráda k dispozici.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Aktualizováno
12. 2. 2024
Adresa
Hradec Králové
ID
241720
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
1875 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. Markéta Vašatová

Bc. Markéta Vašatová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti