Prodej rodinného domu, Nemyšl, 250 m2

Nemyšl

2 790 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 296 Kč /za měsíc

(nejnižší podání)

Prověřené firmy v Nemyšli

Informace k domu

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce rodinný dům o dispozici 4+1 (250 m2), s dílnou, zahradou a dalšími přilehlými pozemky. Celková plocha pozemků je 4.512 m2.
V územním plánu jsou plochy označeny jako BV-S PLOCHY BYDLENÍ venkovského charakteru a BVo-S PLOCHY BYDLENÍ venkov. charakteru s ochranným režimem. Viz přiložený Územní plán u aukce.
Pozemky je tedy možno při využít k další výstavbě.
Adresa: Hoštice 23, 391 43 Nemyšl–Hoštice, Okres Tábor.

Elektronická aukce se bude konat dne: 14.03.2024 od 13:00 hod do 13:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na: https://www.e-drazby.cz/index.php?obj=&dd=MzM0MzI=

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Vesnické stavení má původní dřevěná špaletová okna, původní elektriku v hliníku, stropní konstrukce je podbitá sádrokartonem.
V chodbě je rákosový strop a na půdě jsou vidět klenby a dřevěné trámy. Dům má kamenné široké zdi, zdivo smíšené.
Nad obytnou částí i dílnou/stodolou je jeden velký půdní prostor. Sedlová střecha byla vystavěna na zděné podezdívce cca 150 cm vysoké.
V dílně/stodole (60 m2) je kotel na tuhá paliva s novějším komínem. Topení je rozvedeno v mědi po celém domě do radiátorů. Podlahy jsou položené na betonové stěrce.
V kuchyni je kuchyňská linka. V kuchyni se topilo v krbových kamnech, které byly odstraněny.
Dům má celkem čtyři komíny. Dva z nich již nelze použít. Odpad je sveden do jímky a elektřina 230 V, 400 V.
Do domu se vstupuje přes přistavěnou verandu do chodby, z které je přístup do koupelny s vanou a oddělené toalety, jednoho průchozího pokoje, na který navazuje další pokoj. Třetí pokoj je samostatný také přístupný z centrální chodby. Na konci chodby je kuchyň, kterou se prochází do obývacího pokoje.
V přilehlé stodole jsou klenuté stropy. K domu je přistavěna další hospodářská budova, aktuálně v havarijním stavu.
Na zahradě je vrt, ze kterého je voda čerpána do malé vodárny v dílně. V zahradě jsou vzrostlé stromy, keře, smrky, jabloně a rozrostlá smuteční vrba.
Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva, voda je řešena vrtem, odpad vlastní jímkou. Elektřina 230/400 V.
Dům se nachází v klidné lokalitě vesničky Hoštice u Nemyšle, v krásné krajině Toulavy, nedaleko Tábora. V okolí oceníte čistou přírodu, lesy a louky lákající k procházkám.

Nemyšl má zajímavou polohu i z hlediska dostupnosti. Do pěti minut jste na dálnici D3 a 50 min na Chodově v Praze, za 40 minut v Českých Budějovicích a za 20 min dorazíte na Monínec.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.

GPS: 49.527845713, 14.68413151

Prohlídka se bude konat ve středu 6.3.2024 od 13:00. Pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti - Ing. Dalibor..

Parametry domu

Cena
2 790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
nejnižší podání
Aktualizováno
9. 2. 2024
Adresa
Nemyšl
ID
530AD24245S
Stavba
Kamenná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
250 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
4512 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Jana Beranová infolinka

Jana Beranová infolinka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Nemyšli?

Podobné nemovitosti