Prodej rodinného domu, Chýnov, 85 m2 (ID: 2038680)

Chýnov

3 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 18 110 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Chýnově

Informace k domu

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Kloužovicích, v těsné blízkosti Chýnova nedaleko Tábora.

Nemovitost je určena k rekonstrukci, s možností současného obývání. Dispozičně je aktuálně řešena jako 2+1, oba pokoje jsou neprůchozí. WC je odděleno zvlášť od koupelny. Dále disponuje místností se skladovými prostory (spižírnou). Dům je podsklepený. Půdní prostory jsou vyhovující pro předělání na obytné.

Výhodou této nemovitosti je uzavřený dvůr a velká, oplocená zahrada.

Náklady na bydlení jsou minimální, a to z důvodu vytápění na základě dohody o odběru s místní bioplynovou stanicí, a to s garancí na další roky. Taktéž je na základě dohody na další roky zaručena velmi výhodná cena vody.

Klidnou, vesnickou atmosféru, kterou Kloužovice nabízí, doplňuje občanská vybavenost na velmi dobré úrovni ve dva kilometry vzdáleném Chýnově, a to včetně obchodů, mateřské školy, základní školy či zdravotního střediska.

Parametry domu

Cena
3 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 2. 2024
Adresa
Chýnov
ID
62023
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
85 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
1096 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

MALÁ REALITY

Dr. Stejskala 438/12, České Budějovice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

PhDr. Marcela Malá

PhDr. Marcela Malá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Chýnově?

Podobné nemovitosti