Prodej pozemku pro bydlení, Hroubovice, 2396 m2

Hroubovice

1 790 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 531 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Hroubovicích

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 2396 m², Hroubovice

Hledáte pozemek pro své nové bydlení, kde na chvíli zapomenete na shon velkoměsta? Sníte o velkém prostoru, kde můžete v klidu realizovat své plány? Tak právě pro vás mám velký avšak cenově dostupný pozemek o velikosti 2396 m² v mírně svažitém terénu v obci Hroubovice, 4 km od Luže. Elektřina, vodovod i kanalizace u hranice pozemku, rozhodnutí o povolení sjezdu na místní komunikaci je vydáno.
V prosinci 2022 byl otevřen nový úsek dálnice D35 se sjezdem u obce Ostrov vzdáleným 15 km od Hroubovic. V obci najdete sportoviště, dětské hřiště a knihovnu, nedaleké město Luže Vám svou občanskou vybaveností zajistí pohodlný život. Jižně od vesnice se nachází rozsáhlá přírodní rezervace Anenské údolí o rozloze 74 ha. Pokud máte zájem o toto příjemné místo k bydlení, neváhejte mě kontaktovat pro více informací a sjednání schůzky.

Parametry pozemku

Cena
1 790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 11. 2023
Adresa
Hroubovice
ID
855081
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2396 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Věra  Králová

Věra Králová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Hroubovicích?

Podobné nemovitosti