Prodej bytu 2+1, Praha - Záběhlice, Zvánovická, 54 m2

Zvánovická, Praha 4

4 997 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 23 814 Kč /za měsíc

(včetně provize a právního servisu)

Prověřené firmy v Praze 4

Stěhovací služby

Informace k bytu

Byt, který má svůj příběh, atmosféru a obrovský potenciál změny, to je byt v ulici Zvánovická v Záběhlicích. Na takřka 54 m2 (včetně sklepa 1,25 m2, ale není zahrnut balkon 1,6 m2) se rozprostírá byt o dispozici 2+1 s menším balkonem a sklepem. Přestože je tento byt vhodný na celkovou rekonstrukci, má několik atributů, které ho v současné nabídce realitních serverů řadí k bytům, které stojí za Váš čas.

1. Byt nachází v cihlovém bytovém domě, který je ve velmi dobrém stavu, po celkové revitalizaci (střecha z roku 2008, zateplení a povrchová úprava fasády - PENB C, zánovní výtah, stoupačky vody i elektroinstalace, plastová okna, renovované balkony ad.)

2. Byt je velmi variabilní a má solidní potenciál změny. Můžete se např. zamyslet nad změnou dispozice či popustit uzdu fantazii při rekonstrukci sociálního zařízení.

3. Najdete zde také několik původních prvků, které by bylo zajímavé revitalizovat a zachovat tak atmosféru, kterou byt v současné době má.

V rámci rekonstrukce bude nicméně zapotřebí vybrat nejen zařizovací předměty (tedy podlahové krytiny, kuchyňskou linku apod.), ale zejména zajistit elektroinstalační a vodoinstalatérské práce, omítky ad. Samostatnou kapitolu pak bude tvořit koupelna s toaletou, kde je nezbytné demontovat původní příčky a vyzdít jádro. Na druhou stranu to dává možnost zařídit si vše podle svého a příp. i změnit dispozici. Pro takovouto rekonstrukci jsme příp. schopni Vám doporučit vhodnou stavební firmu.

Náklady na bytovou jednotku jsou velmi přijatelné a odrážejí fakt, že dům je po celkové rekonstrukci, dobře zateplený, a tedy energeticky méně náročný. Největší položku tvoří fond oprav, který činí v současné době 1.608,- Kč, nicméně je třeba říci, že SVJ hospodaří velmi zodpovědně a i díky tomu je nyní ve fondu přes 2 mil. Kč (viz. účetní závěrka za rok 2022). Záloha na vytápění činí nyní 600,- Kč, byt je nicméně jižně orientovaný a velmi teplý, což z něj dělá ještě zajímavější investici. Zbylé položky naleznete na webu nemovitosti, ale jsou samozřejmě pohyblivé s ohledem na počet přihlášených lidí v bytě. Samostatným nákladem jsou pak elektřina a plyn, které nejsou v zálohách SVJ zahrnuty.

Více informací k tomuto a dalším bodům, předpis záloh či účetní závěrku naleznete na webu nemovitosti realitnisrdcar.cz/nemovitosti/bytsatmosferou.

Záběhlice nedisponují jen dobrou infrastrukturou a perfektní občanskou vybaveností, poskytují totiž i dostatek tolik vyhledávané zeleně a možností vycházek v přírodě, po které právě pražští obyvatelé často prahnou. Nedaleko ulice Zvánovická se nachází Hamerský rybník a sportovní areál HAMR. V okolí bytu jsou v docházkové vzdálenosti obchody, MŠ, ZŠ, ZUŠ, dětské hřiště, pekařství i restaurace. Tady Vám tedy opravdu nebude nic scházet.

Parametry bytu

Cena
4 997 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
21. 11. 2023
Adresa
Zvánovická, Praha 4
ID
10322
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
54 m2
Patro
3. z 6
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
54 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
118 kWh/m2 za rok
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Mgr. Marek Materna

Mgr. Marek Materna

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 4?

Podobné nemovitosti