Pronájem garáže, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, S. K. Neumanna, 22 m2

S. K. Neumanna, Mladá Boleslav III

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Mladé Boleslavi

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž v klidné části obce Mladá Boleslav. Tato nemovitost se nachází na adrese Ulice S. K. Neumanna, v části obce Mladá Boleslav III, v okrese Mladá Boleslav. Stav objektu je velmi dobrý, garáž je nově vybílená a suchá, včetně elektřiny. Vstup do garážek je přes dvůr bytového domu.
Celková zastavěná plocha garáže činí 22m², což poskytuje dostatek prostoru pro vaše vozidlo a další potřeby.

Tato garáž je ideální pro ty, kteří hledají bezpečné a spolehlivé parkování pro své vozidlo. Bezstarostné parkování je zajištěno díky klidnému prostředí a vynikajícímu stavu garáže.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si prohlídku, abyste se mohli přesvědčit o kvalitě této nabízené nemovitosti.

Parametry nemovitosti

Cena
2 500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 11. 2023
Adresa
S. K. Neumanna, Mladá Boleslav III
ID
420230319
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
22 m2
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
22 m2
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo eDO reality

eDO reality

Na Pankráci 322/26, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Alena Malá

Alena Malá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Mladé Boleslavi?

Podobné nemovitosti