Pronájem garáže, Šumperk, Banskobystrická, 15 m2

Banskobystrická, Šumperk

1 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(plus záloha na elektřinu ve výši 350,- Kč/rok po vybudování elektřiny v garáži a vratnou kauci (peněžitou jistotu) ve výši 4.000,- Kč, provize RK ve výši 3.000,- Kč)

Prověřené firmy v Šumperku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zděnou garáž na ulici Banskobystrická. Garáž je velmi prostorná a má plochu 15 m². Na délku má rozměr 5,6 m a na šířku 2,7 m. Vjezd v nejužším místě má 2,3 m. Vrata jsou dvoukřídlá a dřevěná. V současné době bohužel není v garáži k dispozici elektřina, ale majitel intenzivně řeší připojení na elektřinu. Vše by mělo být dořešeno v nejbližší době. Poté bude cena elektřiny cca 30,- Kč/měsíc. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem spolehlivým nájemníkem. Majitel si vyhrazuje právo konečného výběru vhodného zájemce. V případě zájmu volejte makléře nabídky a domluvte si vhodný termín prohlídky. Zájemcům rádi sdělíme podrobnosti a garáž představíme.

Parametry nemovitosti

Cena
1 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
plus záloha na elektřinu ve výši 350,- Kč/rok po vybudování elektřiny v garáži a vratnou kauci (peněžitou jistotu) ve výši 4.000,- Kč, provize RK ve výši 3.000,- Kč
Aktualizováno
4. 12. 2023
Adresa
Banskobystrická, Šumperk
ID
J09679
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
15 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
15 m2
Podlahová plocha
15 m2
Plocha nemovitosti
15 m2
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Jana Effenbergerová

Jana Effenbergerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Šumperku?