Prodej pozemku pro bydlení, Přední Výtoň, 2273 m2

Přední Výtoň

12 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 59 571 Kč /za měsíc

(včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Přední Výtoni

Informace k pozemku

Prodej prostorného pozemku (2.273 m2) v Přední Výtoni nedaleko Lipenské přehrady v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Pozemek se nachází v klidné zástavbě bezprostředně u lesa a přesto velmi blízko (cca 1 min autem) oblíbené Lipenské přehrady. Na pozemku lze podle aktuálního územního plánu postavit rodinný dům s až 3 samostatnými byty, který bude mít 1 nadzemní podlaží a podkroví. Zastavitelnost parcely je 15%.

Budoucí stavbu bude možné připojit k obecnímu vodovodnímu řadu, do budoucna je plánováno prodloužení kanalizační sítě až k pozemku, nyní končí ve vzdálenosti cca 100 m.

Přední Výtoň je skvělé místo pro život uprostřed krásné přírody a přesto v dosahu všech možností, které Lipno nabízí jak v létě tak i v zimních měsících. Vzdálenost od lyžařských areálů Sternstein je 22 km, Hochficht 35 km, Lipno 8 km. Obcí prochází cyklostezka Okolo Lipna v délce 108 km a zároveň inline stezka z Frymburku o délce 12 km.

Vzdálenost od větších měst: 40 minut cesty od Českého Krumlova, hodina od Českých Budějovic 45 minut od Lince.

Parametry pozemku

Cena
12 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
21. 9. 2023
Adresa
Přední Výtoň
ID
05425
Plocha nemovitosti
2273 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RK Stejskal.cz

RK Stejskal.cz

Pražská 1247/24, České Budějovice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Lenka Marešová

Ing. Lenka Marešová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Přední Výtoni?

Podobné nemovitosti