Pronájem garáže, Znojmo, 36 m2

Znojmo

4 900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Znojmu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu dvojgaráž o užitné ploše 36 m2. Dvojgaráž je v dobrém stavu. Postavená je z žárově pozinkovaného plechu s dvěma samostatnými uzamykatelnými výklopnými vraty. Šířka 6m, délka 6m a světlá výška vjezdu 2,4 m, výška v zadní části uvnitř garáže 2,3 m. Velikou výhodou je, že tato dvougaráž se nachází v uzavřeném areálu, který je pod dohledem kamer.
Měsíční nájem dvojgaráže činí 4.900,- Kč bez DPH. Majitel vyžaduje kauci ve výši 15.000,-Kč u neplátců DPH a 18.000,- Kč u plátců DPH.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
4 900 Kč /za měsíc
Aktualizováno
27. 4. 2023
Adresa
Znojmo
ID
5288Z072
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
36 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Eva Krejčová

Eva Krejčová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Znojmu?