Prodej pozemku pro bydlení, Míšov, 384 m2

Míšov

599 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 855 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Míšově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 384 m², Míšov

Nabízíme k prodeji pozemek s možností výstavby rekr. objektu v blízké budoucnosti (momentálně schválen záměr při zpracování nového územního plánu), pouze se čeká na písemnou formu vyjádření. Leží v krásném přírodním prostředí s množstvím turistických a cyklistických tras v bezprostřední blízkosti. Jedná se o obdélníkovou parcelu o rozloze 384 m² k níž vede příjezdová obecní komunikace, kde jsou také veškeré inženýrské sítě - kanalizace, vodovod, elektřina. Momentálně je plocha vedena jako nezastavitelná s možností výstavby pouze účelových staveb souvisejících s možnou hospodářskou činností (seník, včelí úly, bouda apod). Je však podaná a schválená! žádost o změnu a převedení na plochu zastavitelnou v již probíhajícím řízení vyhotovování nového územního plánu obce. Jde o nádhernou a oblíbenou rekreační lokalitu. Pro více informací volejte makléře.

Parametry pozemku

Cena
599 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
7. 6. 2023
Adresa
Míšov
ID
833899
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
384 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Carmen Idris Beshirová

Carmen Idris Beshirová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Míšově?

Podobné nemovitosti