Prodej pozemku pro bydlení, Králova Lhota, 980 m2 (ID: 1853952)

Králova Lhota

1 980 100 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 437 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Králově Lhotě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pozemek k bydlení, 950 m², Králova Lhota, Hradec Králové

Pozemek k prodeji na rovinatém terénu v centru obce s krásným výhledem do extravilánu obce. Výstavba příjezdové komunikace bude realizována ve spolupráci vlastníků parcel. Pozemek s vynikající dostupností do krajského města Hradec Králové. Cena 1.950.- Kč za jeden metr čtverečný. Příjemné místo k trvalému bydlení, rekreaci a vybudování zahrady. Přístup po obecní komunikaci. Šest stavebních pozemků nám tvoří obytný celek přístupný z hlavní ulice po obecní komunikaci. V současném období byl zařazen v Územním plánu obce pro výstavbu rodinného bydlení vesnického typu. Výměra každé pozemkové parcely je 920 až 1024 m2. Pozemky jsou v terénu na rovině, elektrický proud bude a přiveden k pozemku ze současného nadzemního vedení. Přístupová komunikace je Geometrickým plánem vyřešena v režii současného vlastníka. Dle vyjádření správců sítí a sdělení obce je zde možné se napojit na stávající inženýrské sítě.

Parametry pozemku

Cena
1 980 100 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 3. 2023
Adresa
Králova Lhota
ID
823454
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
980 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Petr Jirásek

Petr Jirásek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Králově Lhotě (okr. Rychnov nad Kněžnou)?

Podobné nemovitosti