Pronájem zahrady, Třeboň - Břilice, 1714 m2

Třeboň, Břilice

20 000 Kč /za rok Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Třeboni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 1714 m², Třeboň

Nabízíme pronájem zahrady o celkové ploše 1714 m2. Zahrada se nachází u hlavní silnice Třeboň-Lomnice nad Lužnicí u sídliště Gigant. Příjezd je po státní komunikaci nebo po nové cyklostezce. Na pozemku se nachází ovocné stromy a kopaná studna s užitkovou vodou. Nejsou zde zavedeny žádné inženýrské sítě. Na pozemku dle městské vyhlášky není možno postavit žádnou stavbu ani bez pevného základu. Je zde možné umístit pouze domeček na uložení nářadí a věcí nezbytných na údržbu pozemku. Možnosti využití jsou např. zahrádka na pěstování ovoce a zeleniny, chov domácích zvířat, popř. vše po domluvě s majitelem. Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
20 000 Kč /za rok
Aktualizováno
15. 3. 2023
Adresa
Třeboň, Břilice
ID
829417
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1714 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

František Habr

František Habr

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Třeboni?