Prodej chaty, Ostravice, 50 m2

Ostravice

1 999 900 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 531 Kč /za měsíc

(Advokátní úschova peněz samozřejmostí)

Prověřené firmy v Ostravici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k domu

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji dřevěnou chatu na zděných základech na velice pěkném místě v Ostravici. Chata se nachází ve vyhledávané lokalitě nedaleko v.n.Šance, ve výšce cca 530 m.n.m., je dostupná osobním automobilem po asfaltové a zpevněné komunikaci, nedaleko se také nachází zastávka místního dopravce (cca 15 - 20 min.pěšky). Chata (zastavěná plocha cca 50 m2) je na vlastním pozemku, který je o celkové výměře 424 m2, je zapsána v katastru nemovitostí, napojena na elektřinu (až 400V) a vodu z horského pramene. Pozemek kolem chaty je svažitý, jsou zde vybudovány rovné plochy k posezení či sportovním aktivitám, parkovat lze téměř u chaty na vlastním pozemku, chata sousedí s lesem a není zde možná další výstavba což je zárukou soukromí. Chata je podsklepená, je plně funkční vč.záchodu a koupelny, vytápěno je kamny na tuhá paliva a celkově je v původním udržovaném stavu. Chata je svou dispozicí rozvržena jednou větší místností (předěleno paravány) kuchyní s umístěnou kuchyňskou linkou, pokojem pro spaní a zádveřím - verandou. Výhodná poloha i k celoročnímu využití, v létě k rekreaci a odpočinku, v zimě jako zázemí k lyžařským aktivitám v nedalekém ski parku a také okolní panoramata jsou velkými atributy této nabídky. Ojedinělá nabídka, která stojí za zvážení. Doporučuji prohlídku.

Parametry domu

Cena
1 999 900 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Advokátní úschova peněz samozřejmostí
Aktualizováno
9. 3. 2023
Adresa
Ostravice
ID
24547
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
50 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
50 m2
Podlahová plocha
50 m2
Plocha nemovitosti
424 m2
Plocha zahrady
374 m2
Elektřina
400V
Odpad
Trativod
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Šotolina, Zpevněná, Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Zdeněk Rolák

Zdeněk Rolák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Ostravici?

Podobné nemovitosti