Prodej mobilheimu, Ostrava, Maryčky Magdonové, 50 m2

Maryčky Magdonové, Ostrava

2 890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 773 Kč /za měsíc

(včetně provize)

Prověřené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Hledáte možnost koupě stavebního pozemku, nebo jen místa, kde můžete odpočívat a mít k dispozici mobilní dům? Nebo hledáte příležitost investovat, a zajistit si zajímavé příjmy z pronájmu?

Obojí splní nabídka na ul. Maryčky Magdonové v Ostravě – Radvanicích.

Předmětem koupě je pozemek, dle územního plánu určený pro bydlení v rodinných domech, na kterém je umístěn mobilní dům, který je možno užívat celoročně.

Dům je zateplený, se zastřešenou terasou a je k dispozici včetně kompletního vybavení včetně venkovního posezení a vířivky. Napojení na sítě (el., voda) je v současné době řešeno z rodinného domu na přilehlé parcele, který je rovněž v prodeji. V řešení jsou projekty na samostatné napojení elektřiny a vody, aby byl zajištěn nezávislý odběr. Odpad je již samostatný.

Lokalita je velmi klidná, proto je tento mobilní dům s oblibou využíván pro krátkodobé pronájmy, což znamená příležitost si zajistit zajímavý příjem. V případě, že by vás zaujala i koupě rodinného domu na přilehlém pozemku, de facto si zajistíte beznákladové bydlení.

Proto neváhejte a kontaktujte mě pro bližší informace a sjednání prohlídky.

Parametry nemovitosti

Cena
2 890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Maryčky Magdonové, Ostrava
ID
1056068423
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
50 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Šrámek

Petr Šrámek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje mobilheimů v Ostravě?

Podobné nemovitosti