Prodej komerční nemovitosti, Stráž pod Ralskem, 6799 m2

Stráž pod Ralskem

163 000 Kč HYPOTÉKA od 777 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prověřené firmy v Stráži pod Ralskem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Prodej pozemků Stráž pod Ralskem

Nabízíme k prodeji dva pozemky o celkové výměře 6 799 m² v městečku Stráž pod Ralskem, které se nachází v okrese Česká Lípa, Liberecký kraj. Pozemky leží severozápadně od města v blízkosti Kubínského potoka. Dle katastru nemovitostí jsou pozemky evidovány jako trvalý travní porost. Stráž pod Ralskem je také název katastrálního území. Město je malebně uloženo v údolí řeky Ploučnice, pod kuželem vrchu Ralsko a vrchu Hamerský Špičák. Přírodní památková rezervace vrch Ralsko je turisticky velmi vyhledávaným místem a nabízí krásný výhled na město nebo také výhled na jeden z nejstarších hradů v Česku. Dominantou města je pak zámek Vartenberk, který je chráněn jako kulturní památka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Stráž pod Ralskem
ID
4013
Plocha nemovitosti
6799 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Anette Stoszková

Anette Stoszková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Stráži pod Ralskem?

Podobné nemovitosti