Prodej skladu, Šternberk, Uničovská, 250 m2

Uničovská, Šternberk

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info v RK)

Prověřené firmy v Šternberku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej skladu, 250 m², Šternberk, ul. Uničovská

Hledáte prostory k uskladnění? Chcete podnikat a nemáte vhodné zázemí? Pojďte na prohlídku. Nabízíme v průmyslové zóně nemovitost vhodnou jak k bydlení tak k podnikání. Prioritou nabízené nemovitosti jsou na pozemku zemědělské budovy vhodné na dílny, sklady, prodejny, garáže a jiné. Dům je obyvatelný ihned, podsklepený, vytápěný plynovým kotlem. Volejte makléře. Zajistíme i vhodné financování.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info v RK
Aktualizováno
7. 4. 2023
Adresa
Uničovská, Šternberk
ID
829179
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
250 m2
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1359 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Štěpánka Žabíčková

Štěpánka Žabíčková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje skladů v Šternberku?

Podobné nemovitosti