Pronájem zahrady, Vroutek, Na Hůrce, 108 m2

Na Hůrce, Vroutek

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Vroutku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Zahrádkářská sezona začíná. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zahradu v obci Vroutek u Podbořan ( okres Louny ). Zahrada o výměře 108 m2 ( cca 24 x 4,5 m ) se nachází v zahrádkářské kolonii, lokalita Na Hůrce. Zahrada je oplocená, řadová. Na zahradě se nachází chatka na nářadí, dřevník, kompostér, připravené jsou záhonky na zasetí. Voda užitková z potoka ( ročně 500,-kč ), elektřina cca 15 m od nejbližšího tzv "antoníčka". Druh pozemku: orná půda. K zahrádce lze přijet po nové asfaltové komunikaci. V obci se nachází základní občanská vybavenost, doprava vlak + bus. Dominantu obce románský kostel ze 13. stol. Nájem činí 2.500,-kč/měs. Kauce včetně zprostředkování RK 5.000,-kč. Volné od dubna 2023. Prohlídky jsou možné kdykoliv v pracovních dnech po - pá po předchozí domluvě s realitním makléřem.

Parametry pozemku

Cena
2 500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
4. 3. 2023
Adresa
Na Hůrce, Vroutek
ID
00438
Druh objektu
Řadový
Plocha nemovitosti
108 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lenka Kubáčová

Lenka Kubáčová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Vroutku?

Podobné nemovitosti