Pronájem garáže, České Budějovice - České Budějovice 7, Papírenská, 21 m2

Papírenská, České Budějovice 7

1 800 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(provize RK 6 000,- Kč, jistota 3 000,- Kč)

Prověřené firmy v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zděnou garáž v Českých Budějovicích, na konci Papírenské ulice v Rožnově. Jedná se o klidnou a bezpečnou lokalitu u řeky. Užitná plocha garáže je 21 m², je osazena plechovými vraty a jištěna dvěma zámky. Celkový stav garáže je udržovaný. Ideální možností je dlouhodobý pronájem za účelem parkování osobního vozu nebo uskladnění osobních věcí. Je zavedena elektřina, kterou hradí majitel.

Garáž je volná ihned. Pro podrobnější informace o technickém stavu a dalších věcech spojených s garáží, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře zakázky kdykoli ve všední dny od 9:00h do 18:00h.

Parametry nemovitosti

Cena
1 800 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
provize RK 6 000,- Kč, jistota 3 000,- Kč
Aktualizováno
3. 3. 2023
Adresa
Papírenská, České Budějovice 7
ID
J09155
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
21 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
21 m2
Podlahová plocha
21 m2
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Karel Šandera

Karel Šandera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Českých Budějovicích?

Podobné nemovitosti