Prodej pozemku pro bydlení, Ostrava - Hošťálkovice, 2479 m2

Ostrava, Hošťálkovice

3 940 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 18 777 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 2479 m², Ostrava-Hošťálkovice

Nabízíme vám krásný rovinatý pozemek o velikosti 2479 m² k výstavbě dvou nebo jednoho domečku s krásným velkým pozemkem a výhledem do krajiny poblíž obory kde jsou daňci a mufloni. Pozemek je na okraji Hošťálkovic a Bobrovníků u Hlučína. Na hranici pozemku jsou veškeré sítě, přesnější informaci o inženýrských sítích jsou u makléře. Pro zájemce máme možnost zajistit i financování, kde Vám náš specialista pomůže nezávazně nastavit vhodný způsob financování. Pro více informací, nebo pro objednání prohlídky kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
3 940 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 5. 2023
Adresa
Ostrava, Hošťálkovice
ID
828248
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2479 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

René Bortlík

René Bortlík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Ostravě?

Podobné nemovitosti