Prodej garáže, Praha, 19 m2

Praha

1 230 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 862 Kč /za měsíc

(včetně provize, právního servisu)

Prověřené firmy v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Také Vás nebaví ztrácet čas hledáním parkování v okolí domu? Cítíte se unavení a zatěžuje Vás neustálá nejistota? Máme řešení. Nabízíme Vám totiž ke koupi garáž s výměrou 19 m2 v ulici Chalupkova, Praha-Háje.

Garáž je v družstevním vlastnictví, jedná se tedy o převod družstevního podílu. Samostatná garáž je umístěna v objektu garážového domu s vjezdem na dálkové ovládání, je k dispozici elektřina a osvětlení. Lokalita garáže je obrovskou výhodou. Garážový dům bude procházet rekonstrukcí, která je již schválená, což je výhodou, protože je patrná péče o objekt a zájem družstva.

Pokud budete mít dotazy či budete chtít prohlídku, kontaktujte mě.

Parametry nemovitosti

Cena
1 230 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, právního servisu
Aktualizováno
2. 2. 2023
Adresa
Praha
ID
N00369
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
19 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
19 m2
Komunikace
Betonová

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Bc. Zuzana Lang DiS

Bc. Zuzana Lang DiS

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Praze?

Podobné nemovitosti