Fingo banner

Prodej chaty, Větřní, 35 m2

Větřní

2 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 485 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Větřní

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízím k prodeji chatu v chatové oblasti „Na Pískárně“, katastrální území Hašlovice, město Větřní. Zastavěná plocha chaty je 25 m2 a k chatě dále patří oplocený pozemek o výměře 593 m2. V 1.NP (přízemí) se nachází veranda, kuchyňka s obytnou místností, v podkroví malá ložnice se vstupem na balkon. K chatě je přistavěna pergola. Do chaty je zavedena elektřina. Pozemek kolem chaty se nachází přímo u řeky Vltavy a je ohraničen živým plotem, který zaručuje soukromí. Dále se na pozemku nachází větší dřevěná kůlna na nářadí, na dřevo, je zde dílna a letní koupelna s vanou a WC. Na pozemek je zavedena užitková voda.V případě rekonstrukce je možno chatu zvětšit a to dle podmínek pro vymezení a využití pozemku a stavby. Bližší informace o využití pozemku a prostorovém uspořádání stavby u RK.Město Větřní je vzdálené 5 km a je zde veškerá občanská vybavenost.Díky umístění chaty a pozemku přímo u řeky Vltavy se jedná se o velice zajímavou nabídku a určitě doporučuji prohlídku.

Parametry domu

Cena
2 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 1. 2023
Adresa
Větřní
ID
P022460
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
35 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
35 m2
Plocha nemovitosti
593 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KUZO Partners s.r.o.

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Větřní?

Podobné nemovitosti