Fingo banner

Pronájem pozemku, Hodonín, Dolní Valy, 126 m2

Dolní Valy, Hodonín

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ zálohy na služby, + služby RK)

Prověřené firmy v Hodoníně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme Vám k pronájmu pozemek v centru města o velikosti 126 m² na ulici Dolní Valy. Zpevnění oplocený pozemek, vhodný na prodejní místo, je orientovaný do křižovatky ulice Národní třída a Velkomoravská. Na pozemek je přivedena elektřina 230/400V.
Podmínky nájmu:
- nájem 8.000,--Kč/měsíc + zálohy na elektrickou energii ve výši předpokládané spotřeby (zálohy budou vyúčtovány dle skutečné spotřeby)
- služby RK, vč. DPH = 9.680,--Kč.
Všechny shora uvedené platby jsou splatné při podpisu smlouvy. Další platby poté vždy do 20. dne předcházejícího měsíce.
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
8 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ zálohy na služby, + služby RK
Aktualizováno
10. 1. 2023
Adresa
Dolní Valy, Hodonín
ID
22H033PZ
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
126 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Markéta Kolaciová

Markéta Kolaciová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Hodoníně?

Podobné nemovitosti