Prodej restaurace, Třešť, Hodická, 98 m2

Hodická, Třešť

2 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 867 Kč /za měsíc

(včetně provize RK a právních služeb)

Prověřené firmy v Třešti

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost ve městě Třešť. Objekt je jednopatrový, částečně podsklepený o celkové užitné ploše 98 m2.

Prostory byly provozovány jako restaurace.

V přízemí se nachází hlavní prostor s jídelní kapacitou cca 24 hostů a barem, gastro kuchyně a toalety (pánské, dámské/invalidé). Celková užitná plocha 1. NP je 59,63 m2.

V suterénu se nachází sklad, nika, kuchyně, místnost pro zaměstnance, toaleta. Celková užitná plocha suterénu je 39,22 m2.

K nemovitosti dále náleží parkoviště pro 4 vozy a prostor zahrádky pro hosty, a to přímo před objektem. Celková výměra pozemku předzahrádky je 123 m2.

Nemovitost prošla před třemi lety rozsáhlou rekonstrukcí, kdy bylo vybudováno nově veškeré sociální zařízení, nová elektřina včetně přípravy pro solární panely, nové podlahy. Náklady na rekonstrukci činily 2 miliony Kč.

Možnost rozšíření objektu přístavbou dalšího podlaží nad částí objektu.

Nemovitost je vhodná zejména pro gastro provozovnu jako restaurace, hospoda, kavárna, vinárna, bar, bistro nebo cukrárna.
Provedením úprav interiéru ale může být využita k různým komerčním aktivitám, jako například prodejna; provozování služeb - kadeřnický, masážní, nehtový, beauty salon, fitness centrum, fotoateliér, krejčovský salon; kancelářské prostory, sídlo firmy; butik či showroom.

Dům je možné předělat i pro potřeby bydlení.

Nemovitost má vlastní reklamní plochu dobře viditelnou přímo z hlavní silnice z Třeště směrem na Telč.

Třešť je městečko nacházející se ve středu Vysočiny, 17 km od krajského města Jihlava a 15 km od města Telč.

Parametry nemovitosti

Cena
2 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právních služeb
Aktualizováno
6. 6. 2023
Adresa
Hodická, Třešť
ID
143-NP06237
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
98 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Plocha budovy
77 m2
Plocha nemovitosti
77 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Mgr. Tereza Vítková

Mgr. Tereza Vítková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Třešti?

Podobné nemovitosti