Fingo banner

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Bezvěrov - Světec, 369 m2

Bezvěrov, Světec

7 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Bezvěrově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem komerčního pozemku v Bezvěrově

Nabízíme Vám k pronájmu hospodářské stavení s pozemkem o celkové výměře 916 m2 v obci Světec - Bezvěrov, malebná vesnička se nachází na hlavním tahu na Karlovy Vary. Konstrukce stodoly je tvořena ( cihla, kamenné bloky, pískovec). Je zde hlavně klid k celoroční rekreaci a možností houbaření v okolních lesích. Obytná část má rozlohu 369,6 m2, je zde i podkroví. Usedlost má na svém pozemku vlastní studnu, elektřina i voda na pozemku. Veškerá občanská vybavenost v přilehlých okolních vesnicích. Doporučujeme prohlídku nemovitosti, pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
7 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 12. 2022
Adresa
Bezvěrov, Světec
ID
820977
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
369 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Veronika Tožičková

Veronika Tožičková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Bezvěrově?