Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Klenovice, 1302 m2

Klenovice

1 750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 340 Kč /za měsíc

(Cena uvedena vč. provize a právního servisu)

Prověřené firmy v Klenovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Stavební pozemek - 1302 m2, vč. stavebního povolení a projektu na výrobní a skladovací halu, přímo u hlavní komunikace v části obce Klenovice, Soběslav, Jižní Čechy. Jedná se o rovinatý pozemek u hlavní silnice s nově budovaným vjezdem. Nabídka je vč. platného stavebního povolení s projektovou dokumentací na výstavbu výrobní a skladovací haly. Z půdního fondu je zde vyjmuto 900 m2. Dle projektu má hala zastavěnou plochu necelých 200m2. Přípojka elektřiny a vody se připravuje, odpad je řešen v projektu čističkou. Je vydán souhlas s připojením pozemku na veřejnou komunikaci a již se buduje příprava na vjezd z hlavní silnice. Lze přikoupit vedlejší pozemky, jejichž součástí jsou dvě zděné haly. Obec Klenovice navazuje na město Soběslav s veškerou občanskou vybaveností. Lokalita je velmi zajímavá i turisticky - řeka Lužnice, koupaliště Soběslav, sportovní letiště a mnoho dalšího. Pro více informací volejte manažera nabídky.

Parametry pozemku

Cena
1 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena uvedena vč. provize a právního servisu
Aktualizováno
24. 5. 2023
Adresa
Klenovice
ID
N06655
Podlahová plocha
1302 m2
Plocha nemovitosti
1302 m2
Odpad
ČOV pro celý objekt
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Klenovicích?

Podobné nemovitosti