Prodej pozemku pro bydlení, Konstantinovy Lázně, 1655 m2

Konstantinovy Lázně, okres tachov

1 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 195 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Konstantinových Lázních

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k pozemku

Nabízíme Vám pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu, který se nachází v klidné části lázeňské obce Konstantinovy Lázně v lokalitě ulice Na Výsluní. Pozemek o celkové výměře 1655 m2 je rovinatý, zatravněný a lze jej napojit na všechny inženýrské sítě (kanalizace, elektřina, voda a plyn). V obci Konstantinovy Lázně v se nachází mateřská školka, škola, pošta, lékaři, sportoviště, in-line dráha, obchody, welnes centrum, restaurace, koupaliště. Výborné autobusové a vlakové spojení. V okolí krásná příroda (potok Hadovka, hrad Gutštejn, osada Šipín, zatopený lom Hradišťský vrch, turistické a cyklistické trasy). Pozemek lze též financovat pomocí hyp. úvěru, který Vám naše RK ráda zprostředkuje.

Parametry pozemku

Cena
1 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 5. 2023
Adresa
Konstantinovy Lázně, okres tachov
ID
H91/22
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1655 m2
Doprava
Vlak, Silnice

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Vlastimil Harvilla ml.

Vlastimil Harvilla ml.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Konstantinových Lázních?

Podobné nemovitosti