Fingo banner

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Přerov, 867 m2

Přerov - Přerov I-Město

1 260 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 005 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize a právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Zednické práce

Kuchyňské potřeby

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Prodej pozemku s možností výstavby výrobní haly, skladu, atd.. Pozemek rozměru 43m x 20m. Schválená projektová dokumentace na stavbu haly 21m x 18m. Přístupová cesta po zpevněné komunikaci. Příkon el. energie navýšen z elektrického zdroje na hranici pozemku. Voda je řešena novou studnou.

Dle územního plánu obce je pozemek začleněn do plochy přestavby VS – smíšené plochy občanského vybavení a výroby vymezené dle § 6, 11 a 12 vyhlášky č. 501/2006 Sb.

Vyhláška určuje využití ploch v územním plánu, např.:
Pozemky staveb a zařízení občanského vybavení pro vzdělávání a výchovu, sociální služby, péči o rodinu, zdravotní služby, kulturu, veřejnou správu, ochranu obyvatelstva. Dále zahrnují pozemky staveb a zařízení pro obchodní prodej, tělovýchovu a sport, ubytování, stravování, služby, vědu a výzkum, lázeňství a pozemky související dopravní a technické infrastruktury a veřejných prostranství. Plochy občanského vybavení musí být vymezeny v přímé návaznosti na kapacitně dostačující plochy dopravní infrastruktury a být z nich přístupné. Pozemky staveb a zařízení pro výrobu a skladování, například pro těžbu, hutnictví, těžké strojírenství, chemii, skladové areály, pozemky zemědělských staveb a pozemky související veřejné infrastruktury. Plochy výroby a skladování se vymezují v přímé návaznosti na plochy dopravní infrastruktury a musí být z nich přístupné.

Pro více informací volejte makléře.

Parametry pozemku

Cena
1 260 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
21. 11. 2022
Adresa
Přerov - Přerov I-Město
ID
56258
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
867 m2
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Přerově?

Podobné nemovitosti