Prodej pozemku pro bydlení, Blovice, Raušarovy sady, 1143 m2

Raušarovy sady, Blovice

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Blovicích

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

AGbydleni.cz Vám exkluzivně nabízí k prodeji velmi pěkný pozemek na žádaném místě a ve velmi klidné lokalitě ve městě Blovice, Plzeň - jih. Pozemek ve tvaru obdélníku s vlastním přístupem o celkové výměře 1.143 m2. V dosahu jsou inženýrské sítě, jako je vodovod a kanalizace. V současné době je požádáno o elektrickou přípojku s pevným termínem realizace. Na pozemku neváznou žádná břemena. Stavební parcela se nachází v zastavěné oblasti plné zeleně mimo hlavní dopravní tepny. Pozemek zaručuje nádherný výhled do okolí a na město Blovice. Okolní pozemky jsou mimo zastavitelné území. Dle územního plánu je přípustná výstavba bydlení v rodinných domech venkovského typu, příměstského typu a nebo objekty pro individuální rekreaci.

Město Blovice je kompletně občansky vybavené. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti: úřady, školka, škola, gymnázium, kulturní dům, základní umělecká škola, poliklinika a lékárna, pošta, banka, zastávka autobusu, vlaku, centrum města v blízkosti. Bližší informace v RK.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 10. 2022
Adresa
Raušarovy sady, Blovice
ID
415
Plocha nemovitosti
1143 m2
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Zpevněná
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Mgr. Barbora Choulíková

Mgr. Barbora Choulíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Blovicích?

Podobné nemovitosti