Prodej chaty, Brno - Horní Heršpice, 20 m2

Brno, Horní Heršpice

93 333 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 445 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:140.000 Kč)

Prověřené firmy v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Mudrák

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Návrhy Interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Dle dostupných informací je sklad majetkem povinného a tvoří příslušenství chaty. Stavba chaty stojící na pozemku a je v podprůměrném stavebně-technickém stavu a je stará cca 40 let. Konstrukce je dřevěná oboustranně opláštěná. Má plechovou krytinu a suché WC. Chata je kompletně bez přípojek. Na listu vlastnictví předmětné nemovité věci je zapsáno předkupní právo zřízené na základě návrhu na záznam předkupního práva ve prospěch České republiky – Ředitelství silnic a dálnic ČR, podle §101 zák. č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, č.j. MMB/0444508/2013 ze dne 29.11.2013. Dne 24. 3. 2022 došlo soudnímu exekutorovi sdělení České republiky – Ředitelství silnic a dálnic ČR, že o předmětné nemovitosti nemá zájem a současně potvrzení o zániku předkupního práva dle §101 odst. 8 zákona č. 183/2006 Sb., stavebního zákona ve znění pozdějších předpisů. Jiná věcná břemena, výměnky a nájemní, pachtovní či předkupní práva, která prodejem v dražbě nezaniknou, nejsou exekutorovi známa. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry domu

Cena
93 333 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:140.000 Kč
Aktualizováno
23. 9. 2022
Adresa
Brno, Horní Heršpice
ID
7950Scc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
20 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
266 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Brně?