Fingo banner

Pronájem garáže, Most - Starý Most, Železničářů, 18 m2

Železničářů, Starý Most

1 700 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Mostě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme pronájem garáže v části Starého Mostu, v ulici Železničářů. Garáž je součástí garážové kolonie směrem z Mostu do Litvínova, kousek od tramvajové zastávky. Garáž je ve výborném stavu, vymalovaná, s rozvodem elektřiny a lze ji využívat k parkování, skladování nebo jako dílna. Má rovněž novou střechu a bezpečnostní vrata. V celém oploceném a udržovaném areálu je kamerový systém a osvětlení. Vjezdová brána do kolonie funguje pohodlně na telefon . V případě zájmu se skládají 3 kauce, 2000,- zprostředkování a 100,-Kč k nájmu na elektřinu. Více info u makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
1 700 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 1. 2023
Adresa
Železničářů, Starý Most
ID
1393/3100
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
18 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
18 m2
Plocha nemovitosti
18 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Karel  John

Karel John

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Mostě?

Podobné nemovitosti