Pronájem rodinného domu, Mírová pod Kozákovem, 98 m2

Mírová pod Kozákovem

13 399 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+služby)

Prověřené firmy v Mírové pod Kozákovem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Informace k domu

Kompletně zařízený dům (v 90. letech rekonstruovaná původní chalupa) na okraji Turnova v Chloumku pouhých 12 minut pěšky od turnovského hlavního náměstí nabízí klidné a pohodlné bydlení po dobu celého roku. Dům s krbem a vlastním plynovým ústředním vytápěním je plně vybaven k okamžitému nastěhování. Voda je obecní. V přízemí je zařízený obývací pokoj, kuchyň se vstupem na krytou terasu. V 1. patře jsou 2 zařízené ložnice pro 4 dospělé osoby. Celý dům je podsklepený s možností rozsáhlého úložného prostoru. Kolem domu je vlastní zahrada pouze pro nájemce (cca 1000 m2) s vlastním příjezdem a parkovacím místem.
Čistý nájem 13399 Kč, rezervační poplatek RK činí 1 měsíční nájem a vratná zúčtovatelná kauce je dvojnásobek čistého nájmu.
Určeno výlučně pro seriózní a spolehlivé nájemce, kteří se budou starat o zahradu náležející k domu (sekání trávy, údržba dřevin).
Na jiné než telefonické dotazy (tel. 602 286 950) nebude brán zřetel.

Parametry domu

Cena
13 399 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+služby
Aktualizováno
22. 9. 2022
Adresa
Mírová pod Kozákovem
ID
261/3161
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
96 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
98 m2
Plocha nemovitosti
1080 m2
Odpad
Jímka
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Ing. Ivan  Fryauf

Ing. Ivan Fryauf

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Mírové pod Kozákovem?