Pronájem chaty, České Budějovice, 28 m2

České Budějovice

5 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petr Shýbal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízíme Vám k pronájmu zahrádku o výměře 428 m2 s chatkou v obci České Budějovice ("Na Číně"). Na pozemku se nachází zahradní domek, budoucí nájemník může provést úpravy nebo přestavby nebo využívat jako sklad (lze využívat k podnikání), dále k dispozici malý zahradní přístřešek na nářadí. Dostatek parkovacích míst před zahrádkou. Dopředné nájemné ve výši 5.000,-Kč/měsíčně, kauce ve výši 5.000,-Kč, přípojka pitné vody 500,-Kč/měsíčně, přepis elektrické energie na nájemníka, provize ve výši 6.000,-Kč. Průkaz energetická náročnosti budovy "PENB" se na tuto nemovitost nevztahuje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, poptávky prosíme zasílat pouze e-mailem. Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou tak ve smyslu občanského zákoníku: (i) návrhem na uzavření smlouvy dle § 1731 a § 1732; ani (ii) veřejným příslibem dle § 1733. Uveřejněním tohoto inzerátu nevzniká uživateli služby ani jakýmkoli třetím osobám nárok na uzavření smlouvy, zejména se vylučuje aplikace § 1732 odst. 2 občanského zákoníku.

Parametry domu

Cena
5 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 9. 2022
Adresa
České Budějovice
ID
CBCHATPRN01
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
426 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
28 m2
Plocha nemovitosti
426 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Vimmo - Vogel Immobilien s.r.o.

nám. Přemysla Otakara II. 117/32, České Budějovice

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Vimmo Vogel Immobilien

Vimmo Vogel Immobilien

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu chat v Českých Budějovicích?