Pronájem garáže, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Laurinova, 19 m2

Laurinova, Mladá Boleslav III

3 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně poplatků)

Prověřené firmy v Mladé Boleslavi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pavol Onderčin

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem garáže o velikosti 19 m² pod samostatným uzamčením. Garáž je v dobrém stavu, je v ní zavedena elektřina. Řadová garáž má zvedací plechová vrata. Nachází se v centru Mladé Boleslavi ve vnitrobloku bytových domů, kde je umístěno cca 20 garáží. Adresa: Laurinova 1142 u Centrální požární stanice. Prostor garáží je uzamčen společnými vraty. V roce 2015 byla byla provedena rekonstrukce střechy a provedeny nové venkovní omítky. Cena včetně poplatků je 3000 Kč na měsíc. Ev. číslo: 19538.

Parametry nemovitosti

Cena
3 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků
Aktualizováno
4. 8. 2022
Adresa
Laurinova, Mladá Boleslav III
ID
19538
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
19 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
220 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr. Martin Čapek

Mgr. Martin Čapek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Mladé Boleslavi?

Podobné nemovitosti