Prodej bytu 3+kk, Kostelec na Hané, 69 m2

Kostelec na Hané

4 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 20 016 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Kostelci na Hané

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jana Račková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k bytu

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt bytového domu, který slučuje tři bytové jednotky v nadstandardním provedení. Nabízené nemovitosti se nachází v menším městě Kostelec na Hané, které je situované asi 5 km severozápadně od města Prostějov. Žije zde přibližně 2900 obyvatel a je druhým největším městem v okrese Prostějov. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu. Bytový dům se nachází v centru města Kostelec na Hané, na ulici Tyršova.
Jedná se o zděný, nepodsklepený bytový dům se třemi nadzemními podlažími a sedlovou střechou.
V II. NP je umístěna bytová jednotka s vnitřní dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 68,9 m2. Součástí této bytové jednotky je také sklepní prostor situován v I. NP o výměře 2,5 m2 a prostorná terasa 18 m2 vhodná pro relaxaci, rodinné oslavy atd. Do bytové jednotky se vchází z centrálního schodiště vstupními dveřmi umístěnými po pravé straně, za vstupem po pravé straně se nachází koupelna, přímo naproti vstupu jsou na západní stranu situovány na neprůchozí pokoje. Naproti koupelny je samostatné WC. Po levé straně od vstupních dveří je umístěna kuchyň s jídelním prostorem a prostorným obývacím pokojem, z kterého je přímý vstup na terasu.
Bytový dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu a vodovod. Ve všech bytových jednotkách je podlahové topení s vlastní plynovým kondenzačním kotlem a dále samostatná měřidla všech dodávaných energií.
Bytové jednotky vynikají svým interiérovým řešením, které kompletně navrhovala a bude realizoval renomovaná designerská prostějovská firma Creatisa design.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

Parametry bytu

Cena
4 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 8. 2022
Adresa
Kostelec na Hané
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
69 m2
Vlastnictví
Osobní
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Místní zdroj
Terasa

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Mgr. Jan Sedláček

Mgr. Jan Sedláček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Kostelci na Hané?

Podobné nemovitosti