Prodej pozemku pro bydlení, Bohumín, Ostravská, 7100 m2

Ostravská, Bohumín

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Bohumíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji velmi hezký, slunečný a rovinatý pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu na ul. Ostravská v Pudlově - městská část Bohumína.
Nemovitost tvoří několik parcel: stavební část má rozlohu 1106 m2, je oplocena ( nová brána 2 křídlová s dálkovým ovládáním), nově přivedeny všechny přípojky sítí, včetně jímky (dvoukomorová, 6 m3)
Nachází se zde stavba - domek 6×11 m ( včetně splachovacího záchodu).
Elektro 230V tak i 400V.
Na tento pozemek volně navazuje louka s výměrou cca 6000m2 , velmi vhodná např. pro chov koní, skotu, možnost prodat samostatně.
Vynikající dostupnost, do centra Ostravy 10 min, blízký nájezd na dálnici , zároveň klidné a bezpečné místo. Makléř doporučuje. Do konce září 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 8. 2022
Adresa
Ostravská, Bohumín
ID
125301
Plocha nemovitosti
7100 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Jarmila Pavlaková

Jarmila Pavlaková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bohumíně?

Podobné nemovitosti