Prodej chaty, Kamenný Újezd, 42 m2

Kamenný Újezd

2 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 582 Kč /za měsíc

(V případě velkého zájmu, může být kupující vybrán aukcí., cena k jednání)

Prověřené firmy v Kamenném Újezdě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petr Shýbal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Zděná jednopodlažní chata o zastavěné ploše cca 42 m2, s podsklepením a obytným podkrovím v sousedství rybníka Čekanov poblíž udržované trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov. Příslušenstvím chaty je vlastní zahrada o výměře 455 m2. Takovéto chaty jsou dobrým základem pro přestavbu na celoroční bydlení v přírodě 10 km za městem. Vnitřní dispozice: V přízemí je obývák s kuchyňským koutem, sporákem na propan, kamny a krbem, samostatná koupelna se sprchou a wc. Po schodišti z obýváku vyjdeme do podkroví, kde jsou dvě ložnice s izolovaným podhledem krytým pouze dřevotřískovými deskami. Chata má ještě suterén přístupný garážovými vraty, je využitý jako technické podlaží, dílna a sklad. Provedení stavby je zděné cca 25 cm zatím bez zateplení, stojí na betonových základech a soklu obloženým kamenem, okna a dveře dřevěná, dřevotřískové podhledy, střecha eternit. Opotřebení je úměrné stáří objektu cca 40 let a zanedbané údržbě. Předpokládá se rekonstrukce pro další užívání. Chatě trochu chybí výhled, který může získat prořezem vlastního živého plotu. Přípojka elektro 230/400V, voda ze studny společné se sousedem. Odkanalizování do jímky. Dobrý přístup po veřejné komunikaci i v zimně. Sousední chaty jsou využívané k rekreaci i celoročnímu bydlení. Výhodou je, že chatová osada není velká a rušná. Zde žijete v oblasti s krásnou a zdravou přírodou, v okolí 2km jsou rybníky, Čekanov, Široký, Punčocha a Štilec, se zázemím dobré restaurace. Další cíle v okolí: Ohrady s koňmi v Opalicích, stezky a skalky kolem řeky Vltavy, Dívčí Kámen, Zlatá Koruna, Český Krumlov. Při bydlení zde je tak snadné nastoupit denně na Bus, vlak, či elektrokolo a ani nepotřebovat vlastní auto. Veškeré služby jsou v 3 km vzdáleném Kamenném Újezdu, nebo Č. Budějovicích. Parkování na pozemku.

Parametry domu

Cena
2 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě velkého zájmu, může být kupující vybrán aukcí., cena k jednání
Aktualizováno
13. 7. 2022
Adresa
Kamenný Újezd
ID
00431
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
42 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
455 m2
Odpad
Jímka

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

KORUNA RK

Lidická tř. 179/47, České Budějovice

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Josef Maruška

Josef Maruška

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Kamenném Újezdě?

Podobné nemovitosti