Pronájem garáže, Františkovy Lázně, U Jezírka, 23 m2

U Jezírka, Františkovy Lázně

1 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Františkových Lázních

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Nečada

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem garáže, 23 m2, Františkovy Lázně - lokalita Labutí jezírko Nabízíme k pronájmu zděnou garáž se stání pro jeden automobil, plechová dvoukřídlá vrata, luxferové okno, betonová podlaha, bez zavedené elektřiny. Garáž se nachází v lokalitě hromadných garáží - lokalita Labutí jezírko. Garáž je dobře dostupná. K dispozici ihned.

Parametry nemovitosti

Cena
1 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 7. 2022
Adresa
U Jezírka, Františkovy Lázně
ID
02-00993
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
23 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
23 m2
Plocha nemovitosti
23 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Bc. Monika Veberová

Bc. Monika Veberová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Františkových Lázních?

Podobné nemovitosti