Prodej výrobních prostor, Bzenec, Těmická, 100 m2

Těmická, Bzenec

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena v RK)

Prověřené firmy v Bzenci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jana Ličková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý objekt, halu se skladovými a výrobními prostory a s příslušenstvím, který se nachází ve městě Bzenec.
Celková výměra pozemku je 2077 m², z toho hala má 450 m² a ostatní je venkovní, zpevněná a manipulační plocha.
V 1. NP je výrobní hala o výměře 340 m², šířka je 12,9 m, délka je 26,7 m a výška haly je 6,5 m, dále je zde příruční sklad, chodba, sociální zařízení a šatna. Ve 2. NP je chodba, kanceláře a kuchyň. Kompletní rekonstrukce objektu proběhla v roce 2009 a je vypracovaná projektová dokumentace novostavby - přístavbu haly expedice a bylo již vydáno stavební povolení.
Součástí budovy je klimatizace pevně zabudovaná v prostoru pro výrobu, kterou tvoří chladící centrála C2W5, chladící agregát TAE EVO 161, klimatizační výměníky GEA GOEDHART a hydraulické rozvody. Dále je v budově zabudován kamerový systém. Objekt pro výrobu vína se prodává včetně vybavení a technologie pro výrobu vína, kompletní seznam je k dispozici na vyžádání u makléře. Jedná se o zajímavou nabídku, doporučuji prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena v RK
Aktualizováno
24. 6. 2022
Adresa
Těmická, Bzenec
ID
20K009PO
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
560 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Okraj obce
Podlahová plocha
100 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality GAIA

Dolní Valy 521/1, Hodonín

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Irena Pavlíková

Irena Pavlíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Bzenci?

Podobné nemovitosti