Prodej garáže, Červený Kostelec, 24 m2

Červený Kostelec

153 334 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 731 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:230.000 Kč)

Prověřené firmy v Červeném Kostelci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pavel Pasler, DiS.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Předmětem dražby jsou následující nemovité věci ve vlastnictví povinného a jejich příslušenství: - zastavěná plocha nádvoří o výměře 24 m2,součástí je stavba bez čp/če ,garáž. Areál je zainvestován sítěmi, garáž není napojena na žádné sítě, je přístupná po živičné komunikaci. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný na jih. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry nemovitosti

Cena
153 334 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:230.000 Kč
Aktualizováno
20. 6. 2022
Adresa
Červený Kostelec
ID
7298Scc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
24 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha budovy
24 m2
Plocha nemovitosti
24 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

S-drazby.cz

Luční 568/1, Hradec Králové

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Červeném Kostelci?

Kramář finské sauny banner