Prodej komerční nemovitosti, Protivín, Mírová, 17874 m2

Mírová, Protivín

66 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 314 537 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Protivíně

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi rozsáhlý areál bývalé vývozní Schwarzenberské sladovny a protivínské mlékárny o rozloze 17 874 m2, nacházející se v centru města Protivín, na hlavním tahu mezi Pískem a Českými Budějovicemi.

Dominantou areálu je čtyřpodlažní objekt, který donedávna sloužil ke skladování potravin. V přízemí (1.NP) se nachází skladovací prostory o rozloze 2350 m² a funkční výrobna zelí o rozloze 1450 m². Tyto z části podsklepené prostory si díky způsobu výstavby udržují konstantní teplotu 17°C po celý rok. Tři nadzemní podlaží (2.-4.NP) o užitné ploše 6800 m² s masivní dřevěnou konstrukcí ve vynikajícím stavu v sobě ukrývají rozsáhlé skladovací i obytné prostory. Celková užitná plocha nemovitosti činí 10600 m², z toho jedna polovina je v udržovaném stavu a druhá ve stavu původním.

U hlavního vjezdu do areálu se nachází administrativní budova, která je v udržovaném a velmi dobrém stavu. Dále na pozemcích stojí budova bývalé mlékárny, samostatná kancelář areálu, budova sociálního zázemí a skladu, bytový dům a garáže. Tyto stavby jsou v současné době využívány částečné a jejich stav je původní. Součástí areálu je i soukromá čerpací stanice pohonných hmot.

Pro budoucího majitele (investora) může být komplex nemovitostí zajímavý především z důvodu možné realizace vlastního podnikatelského plánu i developerského projektu a možnosti výstavby na významně velkém pozemku v centru města Protivín.

Více informací Vám spolu se vstřícným majitelem rádi sdělíme při osobní návštěvě. V případě zájmu, prosím, kontaktujte makléřku nabídky.

Parametry nemovitosti

Cena
66 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 6. 2022
Adresa
Mírová, Protivín
ID
261-NP00635
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
17874 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
17874 m2
Plocha nemovitosti
17874 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Bc. Tereza Rosenbaumová

Bc. Tereza Rosenbaumová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Protivíně?

Podobné nemovitosti