Prodej garáže, Havířov, Okrajová, 20 m2

Okrajová, Havířov

400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 906 Kč /za měsíc

(Cena je uvedena včetně právních služeb a provize. . V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prověřené firmy v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Radek Konkol

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Prodej garáže, 20 m², Havířov, ul. Okrajová

Nabízíme Vám ke koupi garáž v družstevním vlastnictví v obci Havířov - Podlesí. Garáž má funkční rozvody elektrické energie a je připojena k distribuční síti. Vrata jsou elektrická s dálkovým ovládáním. Velmi dobrý technický stav bez nutných investic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je uvedena včetně právních služeb a provize. . V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
8. 6. 2022
Adresa
Okrajová, Havířov
ID
803301
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Družstevní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Vítězslav Tichý

Vítězslav Tichý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Havířově?

Podobné nemovitosti