Pronájem garáže, Ostrava, 1. československého armádního sboru, 18 m2

1. československého armádního sboru, Ostrava

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ kauce + provize RK)

Prověřené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamila Krejčí

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Nabízím Vám pronájem garáže o celkové velikosti 18 m2 ve vyhledávané lokalitě, do které si můžete pohodlně zaparkovat právě Vašeho plechového miláčka. Garáž je suchá, čistá, s výbornou dopravní dostupností. Vrata jsou dřevěná s bezpečnostním kováním. Napojena na elektrický proud. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat makléřku.

Parametry nemovitosti

Cena
2 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ kauce + provize RK
Aktualizováno
22. 5. 2022
Adresa
1. československého armádního sboru, Ostrava
ID
124743
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
18 m2
Druh objektu
Řadový
Elektřina
230V

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Bc. Jaroslava Mocová

Bc. Jaroslava Mocová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Ostravě?

Podobné nemovitosti