Prodej rodinného domu, Dolní Břežany, 161 m2

Dolní Břežany

17 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 83 352 Kč /za měsíc

(včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Dolních Břežanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Sabina Čápová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Nabízíme k prodeji nadstandardní řadový rodinný dům v atraktivní a velmi žádané lokalitě v Dolních Břežanech. Prakticky řešený rodinný dům s dispozicí 5kk má užitnou plochu 160,5 m2 a terasu 9,2 m2. Velkost pozemku je 295 m2. Rodinný dům má 3NP. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost se skladovacím prostorem, WC, předsíň a terasa. V prvním patře jsou pak tři ložnice, koupelna, samostatné WC a chodba. Dům disponuje navíc ještě ustoupeným podkrovím, které je možné využít například jako pracovnu, atelier nebo zimní zahradu. K dispozici jsou zde dvě parkovací místa zastřešená pergolou. Kolaudace plánována do 9 měsíců od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí.

Vzhledem k velkému zájmu o tento projekt a současné situaci na realitním trhu může nastat situace, kdy o jednu nemovitost projeví vážný zájem více zájemců. V tomto případě si naše společnost vyhrazuje právo dodatečně stanovit podmínky pro výběr zájemce.

Více informací o projektu naleznete na www.bydleni-dolnibrezany.cz.

Rodinný dům se součástí projektu, v rámci kterého vznikne celkem 7 řadových rodinných domů situovaných nedaleko centra obce, jež nabízí komplexní občanskou vybavenost. Autorem architektonického návrhu je uznávaný architekt Igor Kovačević z ateliéru MOBA. Maximální důraz je kladen také na kvalitu použitých materiálů i technologií.

Parametry domu

Cena
17 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
11. 5. 2022
Adresa
Dolní Břežany
ID
RD4
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
161 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
295 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

STAVING Olomouc, s.r.o.

U Strouhy 533, Vestec

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Věra Beldová

Věra Beldová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Dolních Břežanech?

Podobné nemovitosti