Prodej rodinného domu, Lochenice, 650 m2

Lochenice

11 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 54 806 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prověřené firmy v Lochenicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Marie Hochmalová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Prodej rodinného domu, Lochenice

Prodej rodinného domu 4+1, vhodného po rekonstrukci k bydlení, nebo k podnikání jako sídlo firmy s kancelářemi. Nachází se na pozemku o rozloze 3395 m2, na kterém stojí hala 600 m2 v současné době pronajata jako autodílna a další stavba částečně pronajata jako truhlářská dílna. Zbývající části budovy lze využít např. jako sklady. Převážná část pozemku je zpevněna panely. Voda je z vlastní studny, obecní je přivedena na hranici pozemku. Plyn a kanalizace jsou přivedeny k domu. Nemovitost se nachází v dojezdové vzdálenosti 6 km do Hradce Králové a poblíž nájezdu na dálnici D11. S financováním pomůžeme. Více informací u makléře.

Parametry domu

Cena
11 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
11. 5. 2022
Adresa
Lochenice
ID
799741
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
650 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
3395 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Lukáš Česák

Lukáš Česák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Lochenicích?

Kramář finské sauny banner

Podobné nemovitosti