Prodej zahrady, Praha - Hlubočepy, 335 m2

Praha 5

650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 098 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize RK a kompletního právního servisu. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prověřené firmy v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Prodej zahrady, 335 m², Praha - Hlupočepy

Nabízíme přenechání podnájemní smlouvy v zahrádkářské osadě v Praze - Hlubočepech, nedaleko Filmových ateliérů Barrandov. Na pozemku se nachází menší dřevěná chatka, je zde stavební příprava na tři terasy a několik vzrostlých stromů. Voda je zavedena. Jedná se o skvěle udržovanou zahrádkářskou osadu na výborném místě, přímo u autobusového i tramvajového spoje. Roční nájem činí 3.105 Kč. Více informací v RK.

Parametry pozemku

Cena
650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize RK a kompletního právního servisu. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
23. 6. 2022
Adresa
Praha 5
ID
800324
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
335 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Jakub Bureš

Jakub Bureš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Praze 5?

Podobné nemovitosti