Prodej výrobních prostor, Odry, tř. Osvobození, 2670 m2

tř. Osvobození, Odry

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Prověřené firmy v Odrách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční budovu situovanou v okrajové části města Odry na ulici Tř. Osvoboditelů. Jedná se o nepodsklepenou stavbu skeletového typu s vyzdívanými příčkami. Budova je v užívání od roku 1986 a sloužila jako administrativní budova pro JZD Odry. Před cca 10 lety byla provedena výměna střešní krytiny a zateplení střechy, v celém objektu jsou plastová okna, ústřední topení na TP. Budova se skládá ze dvou částí. Hlavní část tvoří administrativní prostory a druhou část bývalá kuchyně, jídelna a zázemí pro kuchyni, sklady, chladící boxy, garáže, tato část budovy má dvě podlaží. Budovy byly v minulosti vzájemně propojeny, nyní je propojovací vchod zazděn. Přední část budovy je třípodlažní, ve všech patrech se nacházejí kancelářské prostory, jednací místnosti, chodby, kuchyňka. V každém podlaží je sociální zařízení pánské a dámské. Kotelna, skladové prostory a dílenské prostory. Celková zastavěná plocha objektu je 1236m2, pozemek kolem budovy (zpevněná plocha parkoviště komunikace) o výměře 2612m2. Celková užitná plocha budovy je cca 2670m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 3848m2. Objekt je ve velice dobrém technickém stavu, udržovaný a částečně pronajatý. Je zda celá škála možností jak objekt využívat. Dobrá dostupnost vzdálenost od centra města cca 1,2km. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
29. 4. 2022
Adresa
tř. Osvobození, Odry
ID
5953
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
2670 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
1236 m2
Plocha nemovitosti
3848 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Kocourek

Palackého 2205, Rožnov pod Radhoštěm

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 9 lidí

Prodejce

Tomáš Kocourek

Tomáš Kocourek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Odrách?

Podobné nemovitosti