Prodej zahrady, Moravské Bránice, 714 m2

Moravské Bránice

890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 241 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Moravských Bránicích

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Jedná se o prodej zahrady o celkové výměře 714 m2 nacházející se v zahrádkářské kolonii nad obcí Moravské Bránice v okrese Brno-venkov.

Dispozice:

přístup i příjezd po nezpevněné cestě až k pozemku, parkování na vlastním pozemku, pozemek není celý oplocen - možnost dodělání, uzamykatelná brána při vstupu/vjezdu do kolonie, na pozemku kdysi stála podsklepená chata určená ke skladování nářadí a materiálu, zůstalo podsklepení viz. foto, na některých okolních pozemcích jsou chaty, aktuální vyjádření stavebního úřadu Dolní Kounice: individuální rekreační potřeby občanů (zahrádkaření), možnost výstavby chaty o jednom nadzemním podlaží o max. zastavěné ploše 70 m2.

Inženýrské sítě:

ANO: elektřina, chemické WC, možnost napojení vody ze studny od souseda (předjednáno) či zahrádkářský rozvod vody (březen-říjen), NE: plyn, obecní vodovod, veřejná kanalizace

Volné ihned. Prohlídky po předešlé telefonické domluvě s makléřem v podstatě kdykoli - neváhejte a volejte ještě dnes.

Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.

Parametry pozemku

Cena
890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 8. 2022
Adresa
Moravské Bránice
ID
ver714PZP
Plocha nemovitosti
714 m2
Elektřina
230V
Komunikace
Neupravená
Doprava
Silnice
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Bc. Radim Ouředník

Bc. Radim Ouředník

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Moravských Bránicích?

Podobné nemovitosti