Pronájem garáže, Nová Role, Chodovská, 21 m2

Chodovská, Nová Role

900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Nové Roli

Finance a pojištění

Finance a pojištění

PETR VOLEK

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Pronájem garáže, 21 m2, v Nové Roli, ul. Chodovská

Dlouhodobý pronájem řadové garáže o celkové ploše 21 m2. Garáž se nachází v Nové Roli, Chodovské ulici, na okraji obce u silnice směrem na Mezirolí. V garáži je zavedena elektřina. Nájem je 10.800,- Kč/rok a hradí se v pololetních splátkách dopředu. Nájemce si hradí spotřebu el. energie a provizi RK 2.000,- Kč.

Parametry nemovitosti

Cena
900 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 5. 2022
Adresa
Chodovská, Nová Role
ID
799532
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
21 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
21 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Petr Smětal

Petr Smětal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Nové Roli?

Podobné nemovitosti